Tuotehaku

Yhteystiedot - Ota yhteyttä H&H tuontiin!

H&H Tuonti Oy / H&H Import Ltd

Lanttikatu 1
02770 Espoo - FIN
Puh 09 5259 030
Fax 09 5259 0320

Kartta

Myyntimiehenkuja 10 C 4
90420 Oulu - FIN
Puh 09 5259 0328
Fax 08 8155 003

Kartta

Myynti

Etelä-Suomi
Juuso Räsänen
040 548 6298
juuso.rasanen@hhtuonti.fi

Lounais-Suomi
Jere Haimila
0400 477 442
jere.haimila@hhtuonti.fi

Ahvenanmaa
Martti Laaksonen
0400 449 782
martti.laaksonen@hhtuonti.fi

Kanta-Häme, Päijät-Häme ja Kaakkois-Suomi
Juha Kuosmanen
0400 449 783
juha.kuosmanen@jktooldealer.inet.fi

Pohjanmaa, Satakunta ja Tampere
Ari Kandelin
0400 178 420
ari.kandelin@hhtuonti.fi

Pohjois-Suomi
Jorma Raappana
0400 684 188
jorma.raappana@hhtuonti.fi

Savo-Karjala ja Keski-Suomi
Pertti Puustinen
040 484 1330
pertti.puustinen@hhtuonti.fi

Tilaukset:

myynti@hhtuonti.fi

Reskontra ja laskutus

Heikki Mustonen
09 5259 0312
heikki.mustonen@hhtuonti.fi

 

Logistiikka

Sami Tschokkinen
050-359 5499
sami.tschokkinen@hhtuonti.fi

 

Tekninen tuki

09 5259 030

Reklamaatiolomake

 

Huolto

huolto@hhtuonti.fi

Ville Vepsäläinen
09 5259 0323
ville.vepsalainen@hhtuonti.fi

Huolto avoinna arkipäivisin klo 08.00-16.00

 

Markkinointi

Disa Holmberg
09 5259 0311
disa.holmberg@hhtuonti.fi

 

Oulun palvelupiste

Joni Kauppila
044 550 4561
joni.kauppila@hhtuonti.fi

 

 

H&H-Työmaatarvike valikoima

Olemme koonneet H&H-työmaa­tarvike­valikoiman omaan esitteeseen. Esitteestä löydät tarvikkeet esim. hiontaan, ilman­puhdistukseen sekä suojaukseen ja sekoittamiseen.

H&H Työmaavalikoima-esite

H&H Tuonti Oy

H&H Tuonti Oy on suomalainen perheyritys, joka kehittää ja myy käyttäjäystävällisiä koneita ja tarvikkeita kiinnittämiseen ja rakentamiseen sekä opastaa niiden käytössä.

H&H Tuonti Oy / H&H Import Ltd - Lanttikatu 1, 02770 Espoo - FIN - Puh. 5259 030 - Fax. 09 5259 0320
H&H Tuonti Oy / H&H Import Ltd - Myyntimiehenkuja 10 C 4, 90420 Oulu - FIN - Puh 095259 0328 - Fax 04 211 550 4561